САСТАНАК СА СТУДЕНТИМА ТРЕЋЕ ГОДИНЕ

Уторак 17.12.2019. ➤ више информација потражите овде.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС СТУДЕНАТА НА ПРВУ ГОДИНУ – МАСТЕР ИНФОРМАЦИОНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС СТУДЕНАТА НА ПРВУ ГОДИНУ МАСТЕР ИНФОРМАЦИОНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ – ШК. 2019/20. ГОДИНA

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС СТУДЕНATA ДРУГЕ И ОБНОВА ГОДИНЕ НА МАСТЕР ИНЖЕЊЕРСТВУ ЗАШТИТЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС СТУДЕНATA ДРУГЕ И ОБНОВА ГОДИНЕ НА  МАСТЕР ИНЖЕЊЕРСТВУ ЗАШТИТЕ ШК. 2019/2020. ГОДИНЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС СТУДЕНATA ПОНОВЉЕНИХ ГОДИНА НА СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИМ СТРУКОВНИМ СТУДИЈАМА

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ – МАСТЕР ИНФОРМАЦИОНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ

КОНКУРС за упис у прву годину мастер струковних студија у школској 2019/2020. години.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ И ЗАПОСЛЕНЕ – САЈАМ КЊИГА

Висока техничка школа струковних студија у Новом Саду организоваће одлазак на Сајам књига у Београд, у петак 25.10.2019. год. Заинтересовани студенти и запослени Школе могу се пријавити у Библиотеци школе до среде 23.10.2019. год. до 15.00 сати, где ће добити детаљније информације.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ

Студенти основних стуковних студија који нису благовремено уписали школску 2019/2020. годину, то могу учинити до 31. октобра.