Колоквијумска недеља

Распоред полагања колоквијума можете погледати овде.

Обавештење за стручну праксу

Обавештавају се студенти шестог семестра основних студија који се упућују на обављање стручне праксе од 10.05.2021. године, да у петак 07.05.2021. треба да дођу да преузиму оверене упуте, у периоду од 10.00 до 12.00 у сали 8.

Распоред консултативне наставе пред колоквијумску недељу

На линковима испод налазе се распореди консултативне наставе подељени по семестрима.

Поред група, на одређеним предметима, у заградама се налазе слова која означавају прво слово презимена студента по азбучном распореду. Обавезно је да дођете у групу у којој се налазите.

Обавештење за стручну праксу

Подсећамо студенте шестог семестра основних струковних студија, који желе да обављају праксу од маја до јула да Сагласност и Упут предају до 19. априла 2021. до 12 сати.

Подсетник на епидемиолошке мере

Приликом уласка и боравка у Школи, обавезно је ношење заштитних маски, преко уста и носа.

Колоквијумска недеља

Поштовани студенти,

Имајући у виду побољшање епидемиолошке ситуације и нашу жељу да вам олакшамо припрему за колоквијумску недељу, пре колоквијумске недеље организујемо консултативну наставу у просторијама Школе, у виду припреме за колоквијум, са предметним наставником. Консултативна настава ће се одржати у периоду од 26.04.2021. до 29.04.2021. године, по распореду који ће накнадно бити објављен на сајту Школе.

Након тога одржаће се колоквијумска недеља, за предмете летњег семестра, у периоду од 05.05.2021. до 09.05.2021. године, по распореду који ће бити накнадно објављен на сајту Школе.

У Новом Саду, 13.04.2021. године

Др Бранко Савић, проф.
Директор школе

Обавештење у вези Стручне праксе – Група Ц

Детаљно обавештење можете прочитати овде.