Обавештење за студенте који слушају предмете Практикум, Теорија инжењерског експеримента / Теоријске и експерименталне основе практичног рада и Инжењерска пракса / Стручна пракса у летњем семестру 2018. године

Подсећамо студенте да је крајњи рок за предају УПУТА ЗА ПРАКСУ 29.01.2018. године.

Молимо Вас да испоштујете рокове, јер се студенти након овог термина неће упућивати на праксу.

Обавештење за студенте – АНКЕТА

Сви студенти, без обзира на годину студија, треба да попуне on-line анкету Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.

Анкети приступате на адреси: http://www.stat.gov.rs/MigracijeStudenata/

Обавештење за студенте – ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК

ВАЖНО: СВИ СТУДЕНТИ СУ ОБАВЕЗНИ ДА УПИШУ НА УПЛАТНИЦИ ПОЗИВ НА БРОЈ КОЈИ СЕ НАЛАЗИ НА ВАШЕМ СТУДЕНТСКОМ СЕРВИСУ, БЕЗ УПИСАНОГ БРОЈА СРЕДСТВА НЕЋЕ БИТИ НА ВАШЕМ РАЧУНУ И НЕЋЕТЕ МОЋИ ПРИЈАВИТИ ИСПИТЕ.

Стручна посета студената ВТШСС Техничком универзитету у Острави, Република Чешка, 22. Мај – 9. Јун 2017.

У склопу пројекта WaMPPP, организована је посета студената Високе техничке школе струковних студија у Новом Саду Техничком универзитету у Острави, Република Чешка. Посета је имала радни карактер и трајала је у периоду од 22.05.-09.06.2017.

Више детаља о овој посети можете прочитати у секцији Дешавања.