КОНКУРС ЗА УПИС У ШКОЛСКУ 2020/2021. ГОДИНУ НА ОСНОВНЕ И МАСТЕР СТУДИЈЕ – први уписни рок

Основне струковне студије – Први уписни рок

Коначна ранг листа – Први уписни рок

Детаљније о упису прочитајте овде.

Мастер струковне студије – Први уписни рок

Коначна ранг листа – Први уписни рок

Детаљније о упису прочитајте овде.

Пријава испита за јунски испитни рок

Детаљније о пријавама испита за јунски испитни рок прочитајте овде.

О упису на ВТШНС на РТВ Војводина

Директор Високе техничке школе струковних студија у Новом Саду, др Бранко Савић, професор и Председник Конференције академија и високих школа Србије, Члан генералне скупштине Европске асоцијацијације високих школа, у гостовању на РТВ Војводина истакао је предности уписа 62. генерације студента на 10 основних и 2 мастер струковна студијска програма. Студијски програми наше школе у складу су са потребама тржишта рада, што стручна пракса студената и сарадња са привредом стално доказују. Висока техничка школа струковних студија у Новом Саду препозната је као уважна и на међународним конференцијама, и као учесница међународних пројеката и програма мобилности студената и професора.

Снимак у целости погледајте овде.

МАТЕРИЈАЛИ ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за упис у 2020/2021. школску годину – вреди и за други уписни рок у септембру 2020. године

Као помоћ при спремању пријемног испита, у збирци задатака пријемних испита од претходних година, тачни одговори на задатке из рачунарства, физике и хемије су болдовани. Питања са одговорима из графичког инжењерства и примењених уметности и дизајна су линкована испод овог текста. Урађени задаци из математике и имејлови наставника за припадајуће области су линковани у Табели 1.

Пријаву за преузимање материјала вршите попуњавањем форме

Улаз у школу

Приликом уласка у школу обавезно је ношење заштитних маски и рукавица и одржавање прописане социјалне дистанце.

Ulaz u skolu COVID 19

Термини закључавања записника у мајском и јунском року

Детаљније о овоме, прочитајте овде.

СТРУЧНА / ИНЖЕЊЕРСКА ПРАКСА – Мај – Јул

Обавештење за студенте који су предмет Стручну / Инжењерску праксу требали да обављају од маја до јула можете проћитати овде.

Мере заштите унутар школе

corona_virus_covid19Детаљније о мерама заштите унутар школе прочитајте овде.