Изложба радова студената друге и треће године

Дана 21.12.2017. године у Изложбеном простору Школе одржана је изложба радова студената друге и треће године.

На изложби су учествовали студенти Графичког одсека из предмета Графички
дизајн 1 и студенти студијског програма Примењена фотографија са фотографијама
на тему портрета и рекламна фотографија.

Ову свечану манифестацију, подржану од стране руководства Школе, отворила је проф. др Биљана Гемовић, шеф графичког одсека, и најавила да је ово прва од низа манифестација које ће се у наредном периоду одржати у Школи у циљу промоције младих талентованих студената.

Награђени студенти из предмета Графички дизајн 1, где је тема била папири пословне комуникације Високе техничке школе струковних студија у Новом Саду су:

1. прво место – Алекса Радаковић,
  2. друго место – Јелена Рајковић и
  3. треће место – Дејана Поповић.

Из области Примењене фотографије на тему портрета и рекламне фотографије  награђени су следећи студенти:

1. прво место - Александар Славнић,
  2. друго место – Андреа Патаки и
  3. три равноправне треће награде – Маша Драгићевић, Наташа Јојкић и Ивана Прчић.

Ову свечану манифестацију подржале су колеге, професори и пријатељи Школе који су се одазвали у великом броју и пружили подршку студентима чији су радови презентовани и том прилоком награђеним студентима уручене су дипломе и прикладне награде.

Видимо се ускоро на некој новој изложби!