Курс „Photoshop – могућности дизајна“

3d-printing-3758154_1280Уколико Вас занимају дизајн и дигитална уметност, желите да научите Photoshop?
Пријавите се на дводневни курс “Photoshop – Могућности дизајна”.
Очекујемо вас у Школској улици бр. 1, у Новом Саду, 20. и 21. 10. 2020. год. од 17 до 19 часова.
Предавачи су професори и запослени Високе техничке школе струковних студија у Новом Саду, Петра Балабан и Дарко Томаш.
Курс о употреби савремених могућности Photoshop-а у дизајну, дигитал арт-у и
манипулацијама на фотографијама, приказаће разне могућности примене, а најбољи рад биће одштампан у школској штампарији. Курс је намењен младима узраста од 17 до 22 године (крај средње школе или студенти).
Едукације, кратки курсеви и организоване посете имају циљ да промовишу активности и студијске програме државне Високе техничке школе у Новом Саду. Заинтересовани ће имати прилику да обиђу просторије Школе, упознају се са могућностима уписа неког од 10 студијских програма на основним и 2 мастер струковна програма.
Уз занимљиву причу, видео материјале, експерименте, очекује вас једно забавно едукативно поподне, а за све полазнике обезбеђени су пригодни поклони.
Пријаве путем телефона: 021 48 92 527 или имеилом: skola@vtsns.edu.rs.
Очекујемо вас у уторак 20. октобра од 17 сати, у Школској 1!
Добродошли!