ОБАВЕШТЕЊЕ О ТЕРМИНУ СИСТЕМАТСКИХ ПРЕГЛЕДА ЗА ШКОЛСKУ 2021/22 ГОДИНУ

Студенти прве године, обавезан систематски преглед могу обавити у просторијама Завода за здравствену заштиту студената у термину од 11.10. – 14.10.2021. у пре и после подневној смени у групама од 60 студената. Студенти приступају систематском прегледу са индексом и овереном здравственом књижицом. Пожељно је понети вакцинални картон. Студенти из Републике Српске и Црне Горе треба да имају Образац ИНО 1 (у замену за здравствену књижицу), у супротном се систематски преглед наплаћује 1.500,00 динара. Исту цену плаћају и студенти који немају оверену здравствену књижицу.

Преглед почиње у 7:00 у пре подневној пријавом на шалтер број 5 у приземљу Завода, и у 13:30 у после подневној смени пријавом на први спрат соба 13.

Напомена: Студенти старији од 26 година нису у обавези да обаве систематски преглед.