ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ – ВАНРЕДНО СТАЊЕ

Поштовани студенти,

Обавештавамо вас да ће се настава у наредном периоду изводити online. То подразумева да ће наставници и сарадници, у термину њихових предавања и вежби, бити доступни да их контактирате путем имеjла.

Сваки наставник и сарадник поставиће наставни материјал на сајт школе (на део сајта „професори инфо“) и на истом месту ставиће обавештење која се тематска јединица тај час обрађује.

Све нејасноће можете у том или наредном тренутку разјаснити са наставником путем имејла.

У току је постављање материјала на платфотму MOODLE, која је знатно прикладнија за учење на даљину и планирамо да 30. 03. 2020. године започнемо учење на даљину путем те платформе, о чему ћете бити благовремено обавештени.

Детаљније информације (извођење наставе, стручна пракса, колоквијуми и др.) поставићемо на сајт школе у складу са инструкцијама које будемо добили од Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.