WordPress – Брза и лака израда веб сајта

kursWP

Уколико Вас занимају Информационе технологије, желите да научите да направите модеран сајт?

Пријавите се на дводневни курс “WordPress – брза и лака израда веб сајта”.

Очекујемо вас у Школској улици бр. 1, у Новом Саду, 23. и 24. 09. 2020. од 18 до 20 часова.
Предавачи су професори и запослени Високе техничке школе струковних студија у Новом Саду, Тања Крунић и Александар Опалић.
Едукација из области израде WordPress сајта намењена је младима узраста од 17 до 22 године (крај средње школе или студенти).
Едукације, кратки курсеви и организоване посете имају циљ да промовишу активности и студијске програме државне Високе техничке школе у Новом Саду. Заинтересовани ће имати прилику да обиђу просторије Школе, упознају се са могућностима уписа неког од 10 студијских програма на основним и 2 мастер струковна програма.
Уз занимљиву причу, видео материјале, експерименте, очекује вас једно забавно едукативно поподне, а за све полазнике обезбеђени су пригодни поклони.
Пријаве путем телефона: 021 48 92 527 или имеилом: skola@vtsns.edu.rs
Очекујемо вас у среду, 23. септембра од 18 сати, у Школској 1!

Добродошли!