Струковни инжењер електротехнике и рачунарства – Електротехника

Школска година завршетка студија: 2018/2019.

Током треће године школовања, на студијском програму Електротехника, са колегама, уз помоћ професора Боже Илића, кренули смо у израду паметне куће. До краја треће године смо успели да завршимо основу паметне куће, коју је могуће наставити надограђивати. Тај пројекат ми је касније помогао да одем на праксу у предузеће НС Концепт где сам научио да шемирам PLC (programmable logic controller). После праксе запошљавам се у фирми која се бави енергетиком, тј. пројектовањем и израдом трафо станица. У тој фирми сам почео као електричар, да бих касније постао шеф радионице и на крају вођа свих пројеката. Почетком јануара 2020. године одлучујем се за оснивање своје фирме која ће се бавити пројектовањем и шемирањем електроормана. Данас радим као директор и самостални инжењер.