Своју креативности и стручност, студенти Високе техничке школе струковних студија у Новом Саду прославили су се на Годишњој изложби. Ова величанствена изложба, одржана у просторијама СКЦ „Фабрика“, пружила је посетиоцима увид у радове студената од 3. до 10. јуна. Изложба се може погледати од 11:00 до 19:00 сати.

На изложби су се могли видети изузетни радови студената из области Графичког инжењерства и дизајна, Дизајна индустријских производа и Веб дизајна. Посетиоци су имали привилегију да се упознају са радовима најбољих који су за своје радове награђени.

Током изложбе, прослављени су најбољи студенти у различитим областима. Награде су биле додељене за сигнум, пиктограм, мали цртеж, књижни и новински дизајн, плакат, визуелни идентитет, дизајн производа, дизајн амбалаже, фотографију, као и за укупни рад, обележавајући тако изванредност и ангажованост студената.

Фотографије изложбе можете преузети на следећим линковима: