МАТЕРИЈАЛИ ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за упис у школску 2021/2022. годину

Поштовани матуранти,

У нашој Школи свесни смо чињенице да вам је половина школске 2019/2020. године и цела школска 2020/2021. година прошла у условима пандемије Covid-19, те да је у тим условима вашој генерацији матураната знатно теже да се припреми за полагање пријемног испита. Управо из тог разлога смо одлучили да вам изађемо у сусрет и олакшамо припрему за полагање пријемног испита, тако што ћемо смањити број области (предмета) из којих ће се појавити питања на пријемном испиту. Самим тим, смањиће се број предмета које требате да учите. На пријемном испиту за упис у прву годину студија за школску 2021/2022. годину, неопходно је да се припремате само из две области: Математика и Рачунарство. На пријемном испиту ће се, поред ове две области, наћи и логички задаци, за које вам није потребна посебна припрема. Матуранти који су заинтересовани за студијске програме Графичко инжењерство и дизајн и Дизајн индустријских производа полажу и практичну проверу склоности.

Из обе области Школа ће организовати одговарајућу припрему. Свакако ће бити припремљени видео материјали из ове две области и додати у одговарајућу плеј листу на нашем YouTube каналу. Препоручујемо вам да повремено приступате плеј листи на датом линку, да бисте увек били у току са новим материјалима за припрему. Такође, уколико то епидемиолошка ситуација дозволи, биће организована и одговарајућа припремна настава у просторијама Школе, о чему ћете бити благовремено обавештени путем насловне странице нашег веб сајта.

Директор Школе,
проф. др Бранко Савић

Начин полагања и бодовања пријемног испита, као и материјал за припрему истог, са тачним одговорима из области које се полажу, дати су на следећим линковима:

Пријаву за преузимање материјала вршите попуњавањем форме.