Важна обавештења

МАТЕРИЈАЛИ ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ И ПРИПРЕМНА НАСТАВА за упис у школску 2024/2025. годину – Детаљније на следећем линку.

Додатни термини за остваривање предиспитних обавеза договорени између руководства Школе и студената,  21.02.2024., су:

• Мартовски испитни рок (у терминима испита) – предмети зимског семестра
  • Мајски и јунски испитни рок (у терминима испита) – предмети летњег семестра
  • 23.08.2024. – предмети оба семестра

Чланство у борду EURASHE

Директор наше школе и Председник Конференције академија и високих школа Србије, др Бранко Савић, професор, одлуком Секретаријата и Борда The European Association of Institutions in Higher Education, Brussels, Belgium, (EURASHE) је на листи за избор нових чланова Борда EURASHE за период 2023-2025 године. Детаљније информације можете прочитати овде.

Теоријске и експерименталне основе стручног рада

Настава из предмета Теоријске и експерименталне основе стручног рада почиње 12.02.2024. године у 9,00 часова за обе групе студнеата. Запослени студенти који никако нису у могућности да дођу у овом термину, обавезни су да дођу истог дана у 17,00 часова у Предаваону. Детаљан распоред одржавања наставе на овом предмету можете видети на линку https://vtsns.edu.rs/teorijske-i-eksperimentalne-osnove-strucnog-rada/

Важна обавештења

• Мартовски испитни рок (у терминима испита) – предмети зимског семестра
  • Мајски и јунски испитни рок (у терминима испита) – предмети летњег семестра
  • 23.08.2024. – предмети оба семестра

Чланство у борду EURASHE

Теоријске и експерименталне основе стручног рада

Настава из предмета Теоријске и експерименталне основе стручног рада почиње 12.02.2024. године у 9,00 часова. Запослени студенти који никако нису у могућности да дођу у овом термину, обавезни су да дођу истог дана у 17,00 часова у Предаваону.